O nas

Witaj w świecie przeplatanym życiem dwóch MaMorkowych mam, przeuroczych (bo jakżeby inaczej ;-)) dwóch dziewczynek, Madzi i Mii.

Przyjaźnimy się i chociaż dzieli nas ponad tysiąc kilometrów, jakoś tak się złożyło, że niemal wspólnie, chociaż na odległość, wychowujemy swoje pociechy.

Chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami, obawami i porównać styl wychowywania dzieci w Polsce i w Szkocji. Inspirować się i wspierać nawzajem. We dwie jest jakoś raźniej.

 

MaMorkowa mama Diana. Rudzielec na głowie i z charakteru. Mała Mia całkowicie wywróciła jej życie do góry nogami. Życie na obczyźnie ją ekscytuje ale też nieustannie napawa tęsknotą za rodziną. Uzależniona od książek i kina, dobrej zielonej herbaty i radia Chilli Zet. Ceni i dba o swoich przyjaciół, uwielbia pyszne i zdrowe jedzenie i kocha podróżować. Właśnie z jednej takiej podróży, przywiozła ze sobą najcenniejszą pamiątkę 😉

MaMorkowa mama numer 2 – Monika. Jeszcze do niedawna zakręcona tak, jak jej loczki na głowie. Jednak zarówno loczki, jak i jej całe poukładane życie, odeszły w niepamięć wraz z pojawieniem się małej Madzi.  Stąpa jedną nogą po ziemi, drugą w chmurach. Uwielbia wampiry, musicale, a ostatnio odkrywa robótki ręczne. Na kark bierze to co przynosi jej życie, mierząc się z codziennością – krok po kroku.

 

Przeczytaj o naszym MaMorkowym debiucie -> klik!