Morze, plaża i… brak pogody, z wakacji zdjęć kilka!

Nasz dwutygodniowy urlop dobiegł końca. A tym samym miesiąc pobytu nad morzem mamorkowej małej Madzi również. Polskie morze… piękne, ukochane, ale jakie wymagające :). Wnioskami i różnymi powakacyjnymi przemyśleniami zdążę się jeszcze z Wami podzielić, ale nie dziś.

Dzisiaj będzie zdjęciowo, nadmorsko, beztrosko. Czyli tak jak na wakacje przystało. I choć pogoda zdecydowanie nie dopisała, doskwierało to bardziej nam, rodzicom niż dziecku. Choć skutecznie zniechęciło nas to na przyszłe sezony. Dla zdrowia nad nasze morze będziemy wysyłać Młodą z dziadkami, którym żadna pogoda nie straszna. Nam, mi i Mężusiowi, do szczęścia jednak zdecydowanie potrzebne słońce i najlepiej w ilości nieograniczonej. Chociaż przez te dwa tygodnie w roku. To postanowienia na przyszłość. Tymczasem urlopowa, nadmorska dokumentacja poniżej. Ponoć najładniejsze zdjęcia nie powstają w pełnym słońcu, więc zobaczcie sami!

(Visited 82 times, 1 visits today)

You Might Also Like

  • calareszta.pl

    Zdjęcia boskie. Czerwiec chyba jednak trochę za zimny na Bałtyk. I tak całe lato pogoda niepewna.

    • Ech, największy problem u nas jest taki, że po prostu nigdy nie wiadomo. W zeszłym roku byłam we wrześniu, nie było upałów, ale wróciliśmy opaleni, można było rzeczywiście posiedzieć na plaży bez urywania głowy. Tegoroczna pogoda dała nam się wyjątkowo we znaki!

  • Wspaniałe zdjęcia – uwielbiam kadry w kwadratach. Świetnie się prezentują samodzielnie jak i w kompilacjach 🙂 A zdjęcia z wakacji najlepiej właśnie rzucić na ścianę, by pamiętać o tych miłych wspomnieniach! 🙂